Ανακοίνωση Ποδηλατικού Συλλόγου “Πόρτο Λεόνε” για τον αγώνα αγώνα MTB XCO στη Χωράφα

Την Κυριακή 10/06/2018 διοργανώθηκε με επιτυχία, ο έβδομος αγώνας MTB XCO Χωράφα Ιούνιος 2018,
από τον Ποδηλατικό Σύλλογο Πόρτο Λεόνε και τον Δήμο Περάματος ,με σημείο εκκίνησης και τερματισμού ,
την τοποθεσία <<Χωράφα>> του Όρους Αιγάλεω, εντός του Περιβαλλοντικού Πάρκου Σχιστού, πλησίον της
Ιεράς Μονής Αγίων Πατέρων.

Οι καιρικές συνθήκες ήταν ιδανικές και είχε εξασφαλιστεί η πρόσβαση στον αγωνιστικό χώρο .Το αγωνιστικό
τερέν είχε σημανθεί επαρκώς στο σύνολό του με κορδέλες και πασσάλους, για τη διευκόλυνση των αθλητών,
όπου με χαρά μας διαπιστώσαμε ότι δεν υπήρξαν παράπονα για τη σήμανση και την ασφάλεια της διαδρομής.
Υπήρχε ασθενοφόρο του ΠΕΙΡΑΚΟΥ ΘΕΡΑΠΕΥΤΗΡΙΟΥ με παρόντα Ιατρό καθ’ όλη τη διάρκεια
διεξαγωγής του αγώνα καθώς και ειδικός χώρος περίθαλψης πλησίον της Γραμματείας.
Σε όλη την διάρκεια του αγώνα υπήρχε μουσική κάλυψη και επιμέλεια από τον DJ Μαρινάκη Θεόδωρο ,
καθώς και ενημέρωση από την μικροφωνική για την εξέλιξη του αγώνα, τους κανονισμούς, τους
συμμετέχοντες αθλητές και τα αποτελέσματα.

Υπήρξε τηλεοπτική κάλυψη του αγώνα από το Action24 TV και το EXTRA CHANNEL, από τα οποία θα
προβληθούν και σχετικά αποσπάσματα καθώς και φωτογραφική κάλυψη από τον Φωτογράφο-Φωτορεπόρτερ
Δημήτρη Πούλο.
Για τους αθλητές υπήρχαν μπανάνες προσφορά του Κυρίου Κουλιζάκου Ιωάννη, χυμοί και νερά προσφορά της
SPIRITSBOX S.A.
Από τις 09.00 πμ έφτασαν οι πρώτες ομάδες για να επικυρώσουν την συμμετοχή των αθλητών τους στην
Γραμματεία.
Ο Αλυτάρχης του αγώνα κος Κωνσταντόπουλος Δημήτριος στις 10.00 πμ κάλεσε τους εκπροσώπους των
Σωματείων στο τεχνικό συνέδριο, όπου τους ενημέρωσε για τις λεπτομέρειες διεξαγωγής του αγώνα.
Με αρχικές δηλώσεις συμμετοχής 155 αθλητών-τριες τελικά έλαβαν μέρος 125 αθλητές-τριες
υπογράφοντας τα φύλλα αγώνα στις παρακάτω κατηγορίες : Παίδων- Εφήβων- Γυναικών- Ανδρών και
ΜΑΣΤΕΡΣ.

Στις 10.30 δόθηκε η εκκίνηση της κατηγορίας Μίνι Μικρά και Μίνι Κορίτσια (Μικρά-Μεγάλα), ακολούθησε η
κατηγορία Μίνι Μεγάλα στις 10.50 και η κατηγορία Παμπαίδων στις 11.20.
Στις 12.10 ακολούθησαν οι κατηγορίες Παίδων, Μάστερ (Α,Β,Γ) και Όπεν.
Στις 13.30 δόθηκε εκκίνηση στις κατηγορίες Ανδρών-Νέων Ανδρών και Εφήβων.
Οι απονομές όλων των κατηγοριών πραγματοποιήθηκαν στο τέλος με την συμμετοχή των περισσότερων
αθλούμενων μετά την τήρηση ενός λεπτού σιγής εις μνήμην του Κωνσταντίνου Μητσάκη, στον οποίο και
αφιερώθηκε ο αγώνας.
Τιμήθηκαν με πλακέτα η Κυρία Γκανά Αλεξάνδρα, αθλοθέτης του αγώνα, οι Ποδηλατικοί Σύλλογοι Κρόνος
Νίκαιας και Πρωτέας Σαλαμίνας, για την υλικοτεχνική υποστήριξή τους στον αγώνα.
Θα θέλαμε επίσης να ευχαριστήσουμε για τη συμβολή τους σtην ομαλή διεξαγωγή του αγώνα :
• Τον Δήμο Περάματος
• Την Τροχαία Πειραιά και το Αστυνομικό Τμήμα Περάματος
• Το ΠΕΙΡΑΙΚΌ ΘΕΡΑΠΕΥΤΗΡΙΟ για την παροχή Ασθενοφόρου και Ιατρού
• Το Δασαρχείο Πειραιά καθώς την Πυροσβεστική Υπηρεσία
Καθώς και τους χορηγούς μας που είναι πάντα δίπλα μας :
• Την PIZZA FAN
• Την HIGH 5
• Το κατάστημα GROUVAS BIKES
• Το ασφαλιστικό γραφείο GROUPTOPS
• Την εταιρεία GUERCIOTTI
• Την εταιρεία ERGONUTRITION
• Την εταιρεία SPITISBOX S.A.

Ξεχωριστά συγχαρητήρια στην Κα Παπαδόγιαννη Ευτυχία, στον Κον Πατρίκιο Δημήτριο, στην Κα Καλαφατά
Παναγιώτα , στον Αλυτάρχη Κον Κωνσταντόπουλο Δημήτριο, διεθνή διαιτητή UCI, σε όλους τους εθελοντές
και γονείς της ακαδημίας μας για την υποστήριξη στον αγώνα .Τέλος, ευχαριστούμε όλους τους
συμμετέχοντες Αθλητές και τις ομάδες τους που μας τίμησαν με την συμμετοχή και τις επιδόσεις τους.

 

Αποτελέσματα:
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ
1ος ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α.Ο. ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΗΣ ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ
2ος ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΕΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ
3ος ΤΣΙΡΔΗΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΣ ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ
4ος ΝΙΤΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Α.Σ «ΠΡΩΤΕΑΣ» ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ
5ος ΑΡΓΥΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ Α.Ο. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ
6ος ΝΤΕ ΟΛΙΒΕΙΡΑ ΡΑΦΑΗΛ ΠΤΣΠ ΠΟΡΤΟ ΛΕΟΝΕ ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ
7ος ΜΑΓΙΟΓΛΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ Π.Σ. ΜΑΝΔΡΑΣ ‘’WEST COAST’’ ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ
8ος ΓΑΓΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α.Ο. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ
9ος ΚΑΒΑΛΙΕΡΑΤΟΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ SYNERGY ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ
10ος ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ
11ος ΑΔΑΜ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Π.Σ. ΜΑΝΔΡΑΣ ‘’WEST COAST’’ ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ
12ος ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΕΡΜΗΣ ΠΣ ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ
13ος ΣΙΓΑΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΤΣΠ ΠΟΡΤΟ ΛΕΟΝΕ ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ
14ος ΚΟΥΡΟΥΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ SYNERGY ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ
15ος ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ
16ος ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ
17ος ΜΑΓΚΛΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Π.Ο.ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ
18ος ΚΑΠΕΤΑΝΟΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΑΠΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ
19ος ΤΣΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ
20ος ΠΗΛΙΧΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΤΣΠ ΠΟΡΤΟ ΛΕΟΝΕ ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ
21ος ΦΑΚΑΖΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ SYNERGY ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ
22ος ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ
23ος ΚΕΝΤΕΡΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ
24ος
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ/ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ SYNERGY ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ
25ος ΜΠΑΓΙΟΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ SYNERGY ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ
26ος ΓΚΑΡΑΝΤΖΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΤΣΠ ΠΟΡΤΟ ΛΕΟΝΕ ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ
DNF ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ
DNS ΔΡΟΥΓΟΥΤΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ
DNS ΚΑΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α.Ο. ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΗΣ ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ
DNS ΛΗΤΣ ΟΥΙΛΙΑΜ Α.Ο. ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΗΣ ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ
Ποδηλατικός Τριαθλητικός Σύλλογος Πειραιά
ΠΟΡΤΟ ΛΕΟΝΕ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ
1ος ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΣ ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ
2ος ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ
3ος ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΠΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ
4ος ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΤΣΠ ΠΟΡΤΟ ΛΕΟΝΕ ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ
5ος ΚΟΝΤΑΞΗΣ ΜΥΡΩΝ ΠΕΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ
6ος ΣΩΦΡΟΝΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ
7ος ΑΚΡΙΒΟΣ ΦΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ
8ος ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Ο. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ
9ος ΠΗΛΙΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΤΣΠ ΠΟΡΤΟ ΛΕΟΝΕ ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ
10ος ΝΤΕΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ
11ος ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ SYNERGY ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ
12ος ΜΑΓΚΛΑΡΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ Π.Ο.ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ
13ος ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΝΙΚΟΣ Α.Σ «ΠΡΩΤΕΑΣ» ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ
14ος ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΑΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ
15ος ΚΑΠΕΤΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΠΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ
16ος ΔΟΥΚΑΣ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΠΤΣΠ ΠΟΡΤΟ ΛΕΟΝΕ ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ
17ος ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΟ ΘΗΣΕΑΣ ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ
18ος ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α.Ο. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ
19ος ΓΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ
20ος ΣΠΥΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ
21ος ΣΑΛΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΤΣΠ ΠΟΡΤΟ ΛΕΟΝΕ ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ
DNF ΜΑΡΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ
DNF ΜΑΡΘΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ
DNS ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ
DNS ΔΡΑΚΟΥΛΗΣ ΙΑΣΟΝΑΣ Α.Ο. ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΗΣ ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ
DNS ΠΙΤΣΙΟΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΠΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ
DNS ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΠΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ
DNS ΜΕΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΣ ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ
DNS ΔΑΟΥΣΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ,ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ
DNS ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΕΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ
DNS ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΤΣΠ ΠΟΡΤΟ ΛΕΟΝΕ ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ
DNS ΓΑΒΑΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α.Σ «ΠΡΩΤΕΑΣ» ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ ΜΕΓΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
1η ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΑΝΤΩΝΙΑ
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΑΡΥΣΤΟΥ
ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ
ΘΗΛ
2η ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΠΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ
ΘΗΛ
3η ΘΕΟΧΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΑΠΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ
ΘΗΛ
4η ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΕΙΡΗΝΗ, ΘΗΡΕΣΙΑ
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΑΡΥΣΤΟΥ
ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ
ΘΗΛ
Ποδηλατικός Τριαθλητικός Σύλλογος Πειραιά
ΠΟΡΤΟ ΛΕΟΝΕ

5η ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΥ ΝΕΦΕΛΗ ΑΠΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ
ΘΗΛ
6η ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ
ΘΗΛ
7η ΣΑΜΟΥΡΚΑ ΙΑΚΩΒΙΝΑ ΠΤΣΠ ΠΟΡΤΟ ΛΕΟΝΕ
ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ
ΘΗΛ
DNF ΣΩΤΗΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ SYNERGY
ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ
ΘΗΛ
DNS ΣΥΡΙΓΟΥ ΕΛΕΝΗ,ΔΗΜΗΤΡΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ
ΘΗΛ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ
1ος ΑΔΑΜ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Π.Σ. ΜΑΝΔΡΑΣ ‘’WEST COAST’’ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
2ος ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΤΣΠ ΠΟΡΤΟ ΛΕΟΝΕ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
3ος ΦΑΚΙΝΟΣ ΠΑΥΛΟΣ Α.Ο. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
4ος ΤΣΙΜΠΡΑΚΟΥ ΝΤΙΕΓΚΙΤΟΣ Α.Ο. ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΗΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
5ος ΠΑΝΑΓΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ο.Α.ΣΟΥΔΑΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
6ος ΜΕΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΣ ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
7ος ΜΑΝΤΑΣ ΙΑΣΟΝΑΣ Α.Ο. ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΗΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
8ος ΜΑΓΚΛΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π.Ο.ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
9ος ΔΡΑΓΩΝΑΣ ΣΥΜΕΩΝ Α.Σ «ΠΡΩΤΕΑΣ» ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
10ος ΔΕΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΕΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
11ος ΕΥΦΡΟΣΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
12ος ΠΑΡΛΑΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΤΣΠ ΠΟΡΤΟ ΛΕΟΝΕ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
13ος ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
14ος ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΠΤΣΠ ΠΟΡΤΟ ΛΕΟΝΕ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
15ος ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
16ος ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΟ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
17ος ΔΟΥΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΤΣΠ ΠΟΡΤΟ ΛΕΟΝΕ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
18ος ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ Α.Σ «ΠΡΩΤΕΑΣ» ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
19η ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΑ
20ος ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
21η ΣΠΥΡΟΥ ΗΛΙΑΝΑ Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΑ
DNS ΜΟΡΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
DNS ΚΑΚΑΡΑΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
DNS ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
DNS ΣΥΡΙΓΟΣ ΣΩΖΩΝ,ΣΕΡΓΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
DNS ΜΑΡΙΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
DNS ΜΕΡΚΟΥΡΑΚΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ Α.Ο. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
DNS ΠΑΛΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Α.Σ «ΠΡΩΤΕΑΣ» ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
DNF ΠΛΑΤΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
DNF ΜΙΝΤΣΙΟΣ ΕΚΤΩΡΑΣ Α.Ο. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
Ποδηλατικός Τριαθλητικός Σύλλογος Πειραιά
ΠΟΡΤΟ ΛΕΟΝΕ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ
1ος ΑΔΑΜ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Π.Σ. ΜΑΝΔΡΑΣ ‘’WEST COAST’’ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
2ος ΠΑΡΛΑΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΤΣΠ ΠΟΡΤΟ ΛΕΟΝΕ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
3ος ΦΑΚΙΝΟΣ ΠΑΥΛΟΣ Α.Ο. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
4ος ΤΣΙΜΠΡΑΚΟΥ ΝΤΙΕΓΚΙΤΟΣ Α.Ο. ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΗΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
5ος ΠΑΝΑΓΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ο.Α.ΣΟΥΔΑΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
6ος ΜΕΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΣ ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
7ος ΜΑΝΤΑΣ ΙΑΣΟΝΑΣ Α.Ο. ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΗΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
8ος ΜΑΓΚΛΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π.Ο.ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
9ος ΔΡΑΓΩΝΑΣ ΣΥΜΕΩΝ Α.Σ «ΠΡΩΤΕΑΣ» ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
10ος ΔΕΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΕΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
11ος ΕΥΦΡΟΣΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Ποδηλατικός Τριαθλητικός Σύλλογος Πειραιά
ΠΟΡΤΟ ΛΕΟΝΕ

8ος ΜΠΑΡΣΑΚΗΣ ΠΛΑΤΩΝ Π.Σ. ΜΑΝΔΡΑΣ ‘’WEST COAST’’ ΠΑΙΔΕΣ
9ος ΠΟΛΙΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΠΤΣΠ ΠΟΡΤΟ ΛΕΟΝΕ ΠΑΙΔΕΣ
10ος ΛΕΜΟΝΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ SYNERGY ΠΑΙΔΕΣ
11ος ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α.Σ «ΠΡΩΤΕΑΣ» ΠΑΙΔΕΣ
12ος ΖΑΝΤΕΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΠΑΙΔΕΣ
DNS ΓΙΟΥΡΓΟΥΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΣ ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΙΔΕΣ
DNS ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Π.Σ. ΜΑΝΔΡΑΣ ‘’WEST COAST’’ ΠΑΙΔΕΣ
DNS ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Π.Ο.ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΠΑΙΔΕΣ
DNF ΒΑΛΣΑΜΟΣ ΦΩΤΗΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΠΑΙΔΕΣ
DNF ΔΕΔΕΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ Π.Σ. ΜΑΝΔΡΑΣ ‘’WEST COAST’’ ΠΑΙΔΕΣ
DNF ΜΠΑΡΔΑΜΑΣΚΟΣ ΦΕΟΦΑΝΗΣ Α.Ο. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΠΑΙΔΕΣ
DNF ΚΟΥΜΕΝΤΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΤΣΠ ΠΟΡΤΟ ΛΕΟΝΕ ΠΑΙΔΕΣ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ ΑΝΔΡΩΝ
1ος ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Π.Σ. ΜΑΝΔΡΑΣ ‘’WEST COAST’’ ΕΦΗΒΟΙ
2ος ΚΟΥΠΡΙΖΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΠΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΝΔΡΕΣ
3ος ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΕΚΤΟΡΑΣ ΔΕΓΓΛΕΡΗΣ Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΝΔΡΑΣ
4ος ΓΡΟΥΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΤΣΠ ΠΟΡΤΟ ΛΕΟΝΕ ΕΦΗΒΟΙ
5ος ΒΕΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Π.Σ. ΜΑΝΔΡΑΣ ‘’WEST COAST’’ ΑΝΔΡΑΣ
6ος ΜΑΓΙΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Π.Σ. ΜΑΝΔΡΑΣ ‘’WEST COAST’’ ΑΝΔΡΕΣ
7ος ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Π.Σ. ΜΑΝΔΡΑΣ ‘’WEST COAST’’ ΕΦΗΒΟΙ
8ος ΝΤΕΓΙΑΝΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΕΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΝΔΡΕΣ
9ος ΒΙΤΖΙΛΑΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Α.Σ.ΑΛΦΑ.Κ ΑΝΔΡΕΣ
10ος ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Π.Σ. ΜΑΝΔΡΑΣ ‘’WEST COAST’’ ΕΦΗΒΟΙ
11ος ΧΑΤΖΗΚΑΝΕΛΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ Π.Σ. ΜΑΝΔΡΑΣ ‘’WEST COAST’’ ΑΝΔΡΑΣ
12ος ΣΑΡΡΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
Α.Σ. Ν.ΒΟΥΤΖΑ-ΡΑΦΗΝΑΣ
«ΠΡΟΟΔΟΣ» ΑΝΔΡΕΣ
13ος ΓΑΡΙΝΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΝΔΡΕΣ
14ος ΤΑΜΠΑΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
Α.Σ. Ν.ΒΟΥΤΖΑ-ΡΑΦΗΝΑΣ
«ΠΡΟΟΔΟΣ» ΑΝΔΡΕΣ
DNF ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΝΔΡΕΣ
DNF ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΦΗΒΟΙ
DNS ΝΤΑΡΔΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Π.Σ. ΜΑΝΔΡΑΣ ‘’WEST COAST’’ ΑΝΔΡΕΣ
DNS ΣΚΡΕΚΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΑΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΝΕΟΙ ΑΝΔΡΕΣ
DNS ΖΙΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΤΣΠ ΠΟΡΤΟ ΛΕΟΝΕ ΝΕΟΙ ΑΝΔΡΕΣ
DNS ΤΣΙΜΠΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΣ ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΝΕΟΙ ΑΝΔΡΕΣ
DNS ΚΑΠΕΤΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α.Ο. ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΗΣ ΕΦΗΒΟΙ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΑΣΤΕΡΣ
ΟΠΕΝ
1ος ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ ΤΑΚΗΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΟ ΜΑΣΤΕΡ Γ
2ος ΓΚΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΟ ΘΗΣΕΑΣ ΜΑΣΤΕΡ Γ
3ος ΠΕΤΣΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΪΚΟΣ ΜΑΣΤΕΡ Β
4ος ΚΑΒΑΛΙΕΡΑΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ OΠEN OΠEN
5ος ΜΕΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ OΠEN OΠEN
6ος ΚΙΤΣΑΝΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ OΠEN OΠEN
7ος ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α.Ο. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΜΑΣΤΕΡ Β
8ος ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΣ ΗΛΙΑΣ OΠEN OΠEN
9ος ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ OΠEN OΠEN
10ος ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ OΠEN OΠEN
DNF ΠΑΝΤΑΖΗ ΜΑΡΙΑ OΠEN OΠEN
DNS ΠΑΠΑΔΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΜΑΣΤΕΡ Α
DNS ΣΙΓΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΤΣΠ ΠΟΡΤΟ ΛΕΟΝΕ ΜΑΣΤΕΡ Α
DNS ΓΕΝΗΤΣΑΡΕΛΗΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ OΠEN OΠEN

Με εκτίμηση
Για το Πόρτο Λεόνε,
Παναγιώτης Γρούβας.

Posted in Δελτία Τύπου, Δήμος, Εκδηλώσεις.